נְגִישׁוּת
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

נוזל ללבוש – איך להיפתר מריח רע

מה אתם עושים כאשר הבגדים שלכם מריחים רע? האם יש דרך למנוע אפילו את הריחות הללו? במאמר זה ננסה להעמיק קצת יותר בריחות, ריחות חמצמצים ובעיות הקשורות ל- BO – ואנו מאמינים כי נוכל להציג לכם פתרון.

עבר לעומת הווה

ריח – לאנשים יש רעיונות שונים של מה מריח נחמד ומה מריח נורא, ואיזה סוג ריחות מעוררים זיכרונות נעימים ואילו לא. ובכל זאת, רוב האנשים מסכימים שבגדים שמריחים מזיעה, אוכל מטוגן או מה שזה לא יהיה, מרגישים קצת לא נעימים.

 

עד כה נעשה שימוש תכוף בטריקים של עקרות הבית הוותיקות, כמו שימוש בחומץ לבן, סודה לשתייה, אוורור בחוץ והכנסת בגדים למקפיא. הטריקים הללו אינם חסרי תועלת לחלוטין, אך התוצאה יכולה להשתנות בהתאם לאריג ולסוג הריח. עם זאת, יש פתרון אחד שמעפיל על כולם: המוצר שלנו, נוזל הלבוש והנעליים המדהים.

הנוסחה הייחודית שלנו היא שינוי אמיתי! פשוט שימו את הבגדים שלך על קולבים, רססו את נוזל ספריי הערפל ישירות על הבדים ו…הבגדים שלכם מוכנים ללבישה שוב. במידת הצורך, יש לרסס את החלק הפנימי של הנעליים בכדי לגרום להן להרגיש רעננות יותר. שימו לב שלא מדובר בתרסיס מבושם שרק מסתיר את הריח.

אז איך לכל הרוחות זה עובד?

נוזל תרסיס הערפל משתמש בכוחם של חומרי הטבע, החיידקים של הטבע עצמו, על ידי ייצור אנזימים וחומרים אחרים הם מפרקים חומר אורגני, מטפלים ומאזנים ריחות באופן טבעי. חיידקים הם גם חלק חיוני בבריאות האדם ובמערכת האקולוגית שלנו. במילים פשוטות: החיידקים הטובים “אוכלים” את הרעים.

 

 

מה יש בבקבוק?

מים (כמובן), תרבית חיידקים ובשמים. <3% חומר פעילי שטח לא יוני, מתיליסותיאזולינון, בנזיסותיאזולינון ו- n- אוקטיליסותיאזולינון.

 

כיצד משפיעים נוזלי הלבוש והנעליים על המערכת האקולוגית?

ראשית מוצר זה מתכלה בקלות (תוך שעות). האריזה עשויה מפלסטיק למחזור וכך היא צריכה להיות ממוינת למחזור.

תכונות עיקריות

*מרענן טקסטיל, בגדים, סריגים, ג’ינס, ז’קטים, סוודרים, הלבשה עליונה, נעליים ותיקים וכו’.

*מסיר ומונע ריחות לא רצויים.

*עובד על בדים סינתטיים (בגדי ספורט) שלא ניתנים לאוורר כמו סיבים טבעיים.

*מרענן טקסטיל עדין עד רגיש, כמו צמר וקשמיר.

*זה כנראה המלווה הטוב ביותר שלכם לנסיעות.

גופיית האימון  – מסריחה

בנימה אישית יותר. לאחרונה חוויתי קצת רגע התגלות בעצמי. השארתי בטעות את גופיית האימון האהובה עלי בתיק הגב למספר ימים. לאחר ששטפתי אותה במחזור סיבוב רגיל של 40 מעלות חשבתי שהריח החמוץ יעלם. אבל, לאכזבתי, בפעם הבאה שהשתמשתי בגופייה והתחלתי להזיע, אותו ריח חמוץ ומאוד לא נעים הופיע שוב.

מה הייתי אמור לעשות עכשיו? לא התחשק לי לוותר על הגופייה האהובה עלי. אז החלטתי לשטוף פעם נוספת והפעם הרטבתי אותה עם חומר כביסה נוזלי. זה כמעט עבד. לפחות כך חשבתי… בפעם הבאה שלבשתי אותה הייתי זהיר במיוחד וחיפשתי אחר הריח עם אף של בלש, הריח בהחלט היה עדיין שם. אוף..

נותרה אפשרות אחת נוספת, נוזל תרסיס הערפל ללבוש של סטימרי שאנשים במשרד שיבחו מזה זמן. הנחתי את הגופייה על קולב, ריססתי אותה בפנים ובחוץ. ואז השארתי את גופיית האימון  תלויה קרוב לחלון פתוח ועל ידי פתיחת חלון נוסף יצרתי אוורור לגופיה בחדר.

וכן! זה עבד! זה באמת עבד! סוף סוף הריח הרע נעלם, ממש נעלם…

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות