נְגִישׁוּת
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

מכנסי ג’ינס עשה ואל תעשה – איך לטפל בג’ינס שלך

לווייס מפורסם בשני דברים; מכנסי ג’ינס נצחיים והעובדה שהם ממליצים ללקוחותיהם לא לרחוץ אותם לעולם. “אבל האם זה באמת מומלץ?” זו היגיינה בסיסית לא? – במאמר זה תלמדו את כל מה שאתה צריכים לדעת על טיפול טוב במכנסי הג’ינס שלכם.

לשטוף או לא לשטוף

ג’ינס הוא סוג של בגד שלא כמו כל בגד אחר בארון שלנו. מכנסי ג’ינס חדשים לרוב נוקשים. לוקח כמה חודשים ללבוש אותם לפני שהם הופכים ליקרי ערך ונעימים עבור הבעלים. העצה בדר”כ היא לעולם לא לשטוף את הג’ינס. הרעיון הוא שהג’ינס ישתבח עם הזמן על ידי הבעלים כשהוא לובש אותם, ותכנית שטיפת מכונות קשה תשבש את התהליך.

יצרנים רבים ממליצים ללקוחותיהם לשטוף את הג’ינס לעתים רחוקות ככל האפשר, אפילו  רק כמה פעמים בשנה ולא יותר.

אבל האם הם לא יתמלאו בחיידקים?

התשובה הקצרה: כן! במיוחד אזור המפשעה ימשוך חיידקים. התשובה המדויקת יותר היא: כן, אבל זה בעצם לא משנה כל כך כמו שאתה חושבים. מחסום העור של אדם בריא  מצויד בהתנגדות לזיהום חיידקי מהג’ינס. מחקרים פחות מדעיים (אך מחקרים, בכל זאת, זה לא תחום שנחקר היטב) קובעים שהחיידקים לא צומחים לאורך זמן. זוג ג’ינס שלא נשטף כבר שנה אינו מכיל הרבה יותר חיידקים מג’ינס שלא נשטף כבר שבוע. ולא, לא כל החיידקים רעים עבורנו.

מתי לשטוף את הג’ינס

פעם בחודש בערך או מתי שנראה לכם סביר. בין כביסות תוכלו לתלות אותם בחוץ באוויר ולבחון טיפול בכתמים אם יש צורך. ייצור ג’ינס לא ידידותי סביבתי. עצם גידול הכותנה הדרושה לבד הג’ינס הוא תהליך אינטנסיבי הדורש שימוש בהרבה מים וכימיקלים. מכונת הכביסה גם תיישן אותם בטרם עת, ולכן חובתנו לא לכבס ג’ינס אם אין צורך לכבס אותם. אם חליתם בקלקול קיבה, או אם כפות הרגליים שלכם סובלות מזיהום פטרייתי, רצוי לשטוף את הג’ינס למרות שהוא אולי לא מלוכלך כלל.

 

הסרת ריחות מג’ינס

מכנסי ג’ינס מג’ינס עשויים מכותנה, שהיא בד נושם. לכן כדאי לתלות אותם בחוץ ולתת להם להתאוורר אחרי שאתה לובשים אותם. זה ימנע ואף יסיר ריחות. ניתן להסיר בקלות זיעה או ריחות רעים אחרים באמצעות נוזל / תרסיס ערפל הבגדים של Steamery, התרסיס מרענן מידית ע”י החיידקים הטובים שבו. זה יסיר אפילו את הריחות המסריחים ביותר!  מרססים ישירות על מקור הריח בבגד ומניחים שיתייבש.

הכנסת ג’ינס למקפיא

זה מיתוס מודרני לפיו טמפרטורות קרות ומקפיאות יהרגו חיידקים, ומכאן, יסירו ריחות רעים מהג’ינס. עם זאת, החיידקים יהיו במצב תרדמה כאשר הם קפואים, אך ברגע שהג’ינס מתחמם הם יופעלו מחדש (וגם הריח). יש עדיפות כמובן לתלות את הג’ינס באוויר או לרסס אותם בנוזל ערפל הלבוש שלנו.

 

איך לשטוף ג’ינס כדי לגרום להם להחזיק מעמד

בד ג’ינס מאבד את מצבעו כשטוטפים אותו. כדי לשמור על כמה שיותר צבעים, אנו ממליצים לבחור בתכנית כביסה עדינה של המכונה ולשטוף בטמפרטורה מקסימלית של 30 מעלות צלזיוס. ג’ינס גולמי יחזיק מעמד זמן רב במיוחד אם הם נשטפים ביד.

*רוקנו את כל הכיסים, סגרו את הרוכסן והפכו אותם כלפי חוץ. שטיפתם מבפנים החוצה שומרת על הצבע החיצוני של הג’ינס טוב יותר.

*שטפו בשקית כביסה כדי להגן על הבד.

*לטפל בכתמים אם יש לפני הכנסת הג’ינס לכביסה.

*השתמשו בחומר ניקוי לשימור צבע. שטפו את הג’ינס השחור עם חומר ניקוי המיועד לבגדים כהים.

*לעולם אל תשתמש במרכך כביסה.

*תלו את הג’ינס על מתלה ייבוש. אף פעם לא במייבש כביסה, זה גורם לקרעים מהירים יותר בבד הג’ינס ויגרום לצבע להיראות שחוק.

*גהצו את הג’ינס שלכם רק כשהם יבשים. גיהוץ באדים / קיטור גם יהפוך את הבד שלהם לרך שוב.

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות