נְגִישׁוּת
משלוח מהירמשלוח עד הבית - 29 ש"חמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירמשלוח עד הבית - 29 ש"חמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירמשלוח עד הבית - 29 ש"חמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירמשלוח עד הבית - 29 ש"חמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירמשלוח עד הבית - 29 ש"חמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

השוואה בין מגלחי הבדים/ מסירי הסיבים – פילו מס. 1 ופילו מס. 2

abc

איך לבחור ומה ההבדלים בין מכשירי גילוח הבדים פילו מס’ 1 ופילו מס’ 2 ?

חושבים על רכישת מכשיר גילוח להסרת סיבי בד? קראו השוואה מהירה זו כדי לגלות איזה דגם הוא המתאים ביותר עבורכם.

מה זה מכשיר לגילוח בדים?

מכשיר לגילוח בד/מסיר מוך/ מסיר סיבים – הוא כלי עדין ועם זאת רב עוצמה המספק דרך מהירה וקלה לשיפור  המראה של טקסטיל ישן הנראה בלוי בגלל מוך ושאריות של כדוריות בד. מכשירי גילוח הבדים שלנו פילו מס’ 1 ופילו מס’ 2 הם בין מכשירי הגילוח העוצמתיים ביותר כיום בשוק, הם עובדים על כל סוגי הבדים ומתאימים לשימוש על בגדים, טקסטיל לבית ורהיטים.

ביצועים

פילו מס’ 1 ופילו מס’ 2 מצוידים כל אחד בלהבי גילוח חדים ומדויקים ומנוע חזק. שני המכשירים לגילוח בד מגלחים ומסירים שאריות סיבים ביעילות וגורמים לטקסטיל הישן שלכם להיראות שוב חדש לגמרי.

פילו מס’ 2 שופר בכמה תחומים בהשוואה לקודמו. לפילו מס’ 2  יש שלושה סכיני גילוח נוספים (סה”כ 6 סכינים) ותא אחסון  גדול יותר המקלים על כיסוי שטח פנים גדול יותר בפחות זמן.

טעינה

שני מכשירי הגילוח לבד Pilo נטענים באמצעות מטען USB, אך לפילו מס’ 1 יש תקע USB Mini-B בקצה השני של כבל הטעינה, בעוד שפילו מס’ 2 שודרג עם תקע USB-C חדשני יותר. גם זמן הטעינה שופר משמעותית הדגם החדש יותר פילו מס’ 2  אשר נטען מהר פי שניים מפילו מס’ 1 וניתן להשתמש בו כפול זמן לפני הטעינה. בנוסף ניתן להשתמש בפילו מס’ 2 גם בזמן שהוא בטעינה.

מיכל איסוף שאריות

גודל המיכל שאוסף את הלכלוך ושאריות הטקסטיל המגולח משפיע גם על היעילות הכוללת של מכשיר גילוח הבד. פילו מס’ 2 צויד במיכל גדול יותר שאין צורך לרוקנו בתדירות גבוהה. המנועים יתחילו להאט כאשר יותר מדי שאריות בד מעכבות את פעולת הלהבים, מה שיכול לקרות במהירות כאשר מגלחים פריטים גדולים . לכן, המיכל הגדול יותר בפילו מס’ 2 יכול להיות יתרון גדול אם ברצונכם להימנע מטרחה  שבניקוי תכוף של הלכלוך בזמן פעולת הגילוח.

 

היבט עיצובי

יש כמובן כמה הבדלים ברורים במראה ובעיצוב של שני מכשירי גילוח הבד. פילו מס’ 2 עוצב בצורה גיאומטרית ייחודית המאפשרת לו לעמוד זקוף ובשני מצבים שונים. הוא פוסל בקפידה כדי להשתלב כמו יצירת אמנות על המדף שלכם, שמוסיפה לאסתטיקה הפנימית של הבית שלכם. פילו מס’ 1 לא יכול לעמוד בפני עצמו באותה צורה ועדיף לשמור בקופסה או במגירה כדי למנוע ממנו להתגלגל מהמדף.

 

הכול בפרטים

הנה השוואה קצרה של המפרטים של שני מכשירי הגילוח:

    פילו מס’ 1
מכשיר לגילוח בדים
  פילו מס’ 2
  מכשיר לגילוח בדים
זמן פעולה 50 דקות     שעתיים
זמן טעינה 5 שעות   שעתיים וחצי
סכיני גילוח   3   6
אחריות  שנה אחת שנה אחת
משקל 170 גרם   152 g
מידות   83 x 83 x 92 מ”מ   67 x 67 x 93 מ”מ
הספק   5 ואט  5 ואט
סוג טעינה   USB/USB Micro-B   USB/USB-C
מברשת ניקוי   כן   כן
שימוש בשמן טעינה   לא  כן

 

         

 

לסיכום – בחירת מכשיר גילוח הבד המתאים עבורכם

שני מכשירי הגילוח לבדים יסירו במהירות וביעילות כדוריות בד מטקסטיל . כפי שמראה השוואה זו, פילו מס’ 2 שודרג בתחומים רבים, אך פילו מס’ 1 גם יספק תוצאות משביעות רצון שיכולות לשנות לחלוטין את הטקסטיל הישן שלכם. כל עוד לא יהיה אכפת לכם לרוקן את המיכל מס’ פעמים בזמן השימוש, פילו מס’ 1 הוא עדיין בחירה מצוינת שתעשה את העבודה.

המטרה של שימוש במכשיר לגילוח בדים היא להאריך את תוחלת החיים של הטקסטיל שלכם. לעתים קרובות מדי, סוודרים או טקסטיל לבית נזרקים ברגע שהם מתחילים לפתח פילינג או כדוריות בד מיותרות (“גולגולים”). שימוש במכשיר גילוח לבד המגלח את עודפי הסיבים, הוא הדרך המהירה והקלה לשיפור מראה של כל בגד או רהיט העשוי בד כך שיוכלו להחזיק מעמד לאורך שנים רבות ויראו חדשים לאורך זמן.

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות