נְגִישׁוּת
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

בגדי כושר ובדים קשיחים -העצה לטיפול ושמירה עליהם רעננים

הבדים דורשים קצת טיפול נוסף כדי לשמור על יכולותיהם לאורך זמן.

לבוש פונקציונלי הוא השם הקולקטיבי לכל סוגי הבגדים שיש להם פונקציה ספציפית (מלבד לחמם אותך ולגרום לך להיראות טוב), כמו להעביר זיעה מגופך או לשמור על יובש. הם דורשים קצת טיפול נוסף כדי לשמור על יכולותיהם לאורך זמן.

תעשיית האופנה והטכנולוגיה

רוב הבגדים הפונקציונליים מיוצרים למטרה מסוימת. הם מיוצרים עם תערובת טקסטיל ספציפית שמצננת אתכם בזמן האימון, או שמדובר בבגדים חיצוניים עם קרום מהונדס שישמור על יובש הגוף. צמר יכול כמובן לשמש כלבוש פונקציונלי, וכתבנו כאן כל מה שצריך לדעת על טיפול בצמר. בגדי אימון עשויים לעתים קרובות מתערובות סינתטיות שונות; כמו פוליאסטר או אלסטאן.

שמות מותגים שאתם עשויים לזהות הם סטרץ’ או לייקרה.

 

יתרונות עם Active wear

*באופן טבעי דוחה לכלוך.

*הם אלסטיים ולכן נוחים ללבישה.

*לא נוטים להתקמט בשטיפה או שחיקה.

*מקררים אתכם כשאתה מזיעים.

 

חסרונות עם בגדים פעילים:

*בדים סינטטיים מבוססי שמן, עשויים ממקור שאינו ניתן לחידוש.

*הם משחררים מיקרו פלסטיק כאשר הם נשטפים. הניחו אותם בשקית כשאתם מכבסים שאוספת מיקרו פלסטיק מהבגדים הסינתטיים.

*טכנית הם לא נושמים ועשויים להריח לאחר שנלבשו פעם אחת בלבד.

*בדים סינתטיים לא ישמרו על חום כשהם רטובים, בניגוד לצמר. אם אתה לובש סינתטיים כשכבה ראשונה ומזיע בכבדות, אתה נמצא בסיכון להתקררות.

שוטפים את בגדי הכושר שלכם

את רוב בגדי הכושר העשויים מסינתטיים, כמו אלסטאן, אין לכבס בטמפרטורות גבוהות. מכיוון שהם לעיתים נדירות מתלכלכים – לרוב רק מסריחים – תכנית אקולוגית קצרה בטמפרטורה של 30 מעלות צלזיוס תעשה את העבודה.

 

*השתמשו בחומר ניקוי נוזלי, רצוי בחומר הניקוי לריח שלנו, המיועד במיוחד להסרת ריחות רעים מבדים (הוא כמובן מתכלה).

*אל תשתמשו במרכך כביסה! חוץ מזה שהוא רע לאיכות הסביבה, זה גם יהרוס את המתיחה בבגדי האלסטאן שלכם.

*תלו יבש – לא נופל.

בגדים עם מעטפת קשה וציוד חיצוני

בגדים עם מעטפת קשה מטופלים בהספגה במים. כשאתם לובשים אותם, זה גורם לקרע על המשטח העמיד למים, ולאחר כחודש של שימוש יומיומי הם יאבדו חלק מיכולותיהם. כדי לשמור על האיטום, עליכם לבצע הספגה מחדש. בחר תרסיס נטול PFC: s (חומרים המסוכנים לבעלי חיים – וגם לבני אדם ואינם מתכלים ביולוגית) והכי עדיף, שכותרתו Eco. לעתים קרובות האיטום מופעל טוב יותר אם מייבשים אותם בארון ייבוש לאחר הריסוס, אך אנא בדקו שוב את תווית הטיפוח אם מומלץ.

 

כביסה בגדים עם מעטפת קשיחה

האם ידעתם שאתם יכולים להבריש את הלכלוך הגרוע ביותר ממכנסי ילדיכם? השתמשו במברשת בגדים, כמו מברשת הבגדים הטבעונית שלנו, על בוץ ואבק. כשהגיע הזמן לשטוף, כדאי לבחור בתכנית טיפול קלה, מקסימום 40 מעלות צלזיוס. אם הבגדים מזיעים מאוד, זה גם הזמן לשטוף. מלח, שומנים וזיעה גורמים לבגד לאבד את יכולותיו.

*השתמשו בחומר ניקוי נוזלי, רצוי בחומר הניקוי וריח שלנו, המיוצר במיוחד כדי להסיר ריחות רעים מבדים (הוא כמובן מתכלה בקלות).

*הניחו אותם בשקית שתופסת את כל המיקרו פלסטיק.

*אל תשתמשו במרכך כביסה.

*ייבשו אותם בארון ייבוש, אם יש לך גישה לאחד כזה – זה יפעיל מחדש את האיטום.

אבל מה לגבי ייבוש בגדי התעמלות או בגדים סינתטיים?

לעתים קרובות אנו מטיפים כיצד עליכם לנהוג במקום לכבס בגדים שמדיפים ריח רע. אבל זה נכון לגבי חומר שנושם; כמו כותנה, ויסקוזה, פשתן וצמר – בדים טבעיים. רוב ציוד החוץ ובגדי הכושר מיוצרים מבדים סינתטיים שטכנית לא יכולים לנשום (בדים סינתטיים הם סוג של פלסטיק). מסיבה זו, אין די בלתלות אותם בחוץ באוויר.

אם אתם רוצים למזער את כמות הכביסה שלך, אנו ממליצים על נוזל הערפל לביגוד שלנו שהוא תרבית חיידקים מבושמת קלות שתנטרל מיד ריחות רעים. הערפל יעיל בכל מיני בדים ובאמצעותו ניתן לרענן את בגדים ובגדי אימון.

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות