נְגִישׁוּת
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

איך לגרום לבגדים יד שנייה להרגיש כמו שלך

כשאתם קונים בגדים יד שנייה, חשבו על הצעדים הפשוטים הבאים:

אנחנו אוהבים לחשוב שאתם בעצם אף פעם לא בעלי בגד, אתם דואגים לו רק עד הבעלים הבא. כשאתם קונים בגדים יד שנייה, לפעמים הבעלים הקודם היה … קצת רשלני בטיפולם. קראו את הטריקים שלנו כיצד לסדר בגדים אהובים מראש בכדי לגרום להם להרגיש כמו שלך.

4 שיטות להיפטר מריחות בבגדי יד שנייה

אולי קניתם בגד שבו הבעלים הקודם השתמש במרכך כביסה בעל ריח חד או ריח של זיעה. פריטי וינטג’ רבים יכולים גם למשוך ריח רע מהשמירה בחלל סגור ולא מאוורר היטב במשך עשרות שנים.

לפני לבישת הבגד, אנא נסו את ארבע השיטות הבאות:

תלו בחוץ לאוויר למשך מספר ימים

זה אידיאלי לבגדים שמריחים רק מעט בשימוש, או לבגדי צמר.

תנו לו אמבטיה עם חומץ מזוקק לבן

ניתן להציל בגדים שמדיפים ריח לא נעים במיוחד אם נותנים להם אמבטיה עם מים וחומץ מזוקק לבן. ממלאים מים באמבטיה, או בקערה, ומוסיפים 1 מ”ל חומץ מזוקק לבן. תנו לבגד להיספג בן לילה, והמשיכו אחריו בכביסה במכונת הכביסה.

 

לשטוף בחומר ניקוי – בקבוק ריח (או חומר ניקוי בגדי ספורט)

עבור פריטים סינתטיים או כותנה אנו ממליצים לכם לשטוף אותם בחומר ניקוי המפרק את מולקולות הזיעה. חומר הניקוי לשליטה בריח שלנו עושה בדיוק את מה שהוא אמור לעשות. פיתחנו אותו במיוחד לאחר אימונים מיוזעים (בגדים סינתטיים מריחים לא נעים לאחר שנלבשו פעם אחת בלבד).אך הוא מושלם גם לבגדי יד שנייה שמריחים מעט יותר מידי יד שנייה. אבל לא לשימוש על משי וצמר!

 

משרים בנוזל ערפול בגדים

אפילו את הריח החריף ביותר ניתן להסיר באמצעות נוזל הערפל שלנו לריחות. הנוזל מכיל תרבית חיידקים פעילה שתנטרל את החיידקים הגורמים לריח רע. “מקלחים” את הבגד בערפל עד שהוא רטוב. ערפל הביגוד בעל ניחוח קליל וממש לא מיועד לשימוש על הבגד כולו בבת אחת. תולים את הבגד בחוץ לאוויר כראוי לאחר מכן.

לשטיפת הבגד, השתמשו בחומר הניקוי שלנו עם הריח. אל תנסו זאת על בגדים עדינים במיוחד, כמו משי ווינטג’, או סוגי בדים אחרים שאסור לחשוף אותם למים.

איך מנקים תווית מלוכלכת

בגדי יד שנייה במצב טוב בסך הכול עלולים להרגיש שחוקים אם תווית המותג מאחור מלוכלכת. התווית מתלכלכת בקלות על ידי קרם הגנה מפני שמש.

 

שאריות מפני קרם הגנה מפני השמש:

יש לטפל מראש בכתם עם חומר ניקוי נוזלי: יוצקים את חומר הניקוי על התווית וטופחים בעדינות בעזרת ספוג או שמשפשפים את התווית.

לשטוף ב 30 מעלות צלזיוס עם חומר ניקוי נוזלי.

(מים חמים, אבקת ניקוי או מסירי כתמים עשויים להפוך אותו לקבוע).

 

שאריות מהיסוד:

הכינו מראש את התווית עם ממיס שומן; נוזל שטיפה או סבון.

תנו לזה להיספג ואז שפשפו בעדינות עם ספוג.

שטפו את התווית או את כל הבגד.

פשפשים או מזיקים אחרים בבגדי יד שנייה

יש הטוענים שאסור לקנות טקסטיל יד שנייה מכיוון שאתה מסתכן בהבאת פשפשים, עש או מזיקים אחרים. שטויות, אנחנו אומרים! בראש ובראשונה הם די נדירים, שנית, הבעיה נפתרת בקלות. הכניסו את בגדי היד השנייה למקפיא (18- מעלות צלזיוס) למשך שלושה ימים לפחות, הדבר הראשון שאתם עושים בזה הוא שפשפשי מיטה יחוסלו גם אם תשטפו אותם במינימום 60 מעלות צלזיוס.  לאחר 3 ימי מקפיא תוכלו לכבס את הבגדים שלכם על פי ההוראות בתווית הטיפול.

 

 

בגדים מקומטים ומעוצבים

בגדים שנשטפו לפני המכירה (מומלץ, כמובן), עשויים להפוך לחסרי צורה. זה נכון במיוחד כשמדובר בבגדים עשויים ויסקוזה, שיתכווצו מאוד כאשר שוטפים אותם, או חולצות צמר שמתעוותות בקלות. קודם גהצו את הבגד כולו ביסודיות, וכך תראו אם חזר לצורתו המקורית או נפגע מתהליך השטיפה.

קומולוס 3

מה עושים אם בגדים נשטפו עם חומר ניקוי שגוי

אל תפחדו לקנות בגדים יד שנייה עשויים צמר ומשי, למרות שהם דורשים טיפול מיוחד. בבגדים שנשטפו בחומר ניקוי שגוי האנזימים שבחומר יאכלו בהדרגה את החלבונים שבצמר ותוכלו להבחין שהבגד מלא בחורים קטנים. מרבית בגדי הצמר ישרדו טיפול לא טוב אחד. בדי משי יהפכו יבשים ושבריריים במידה ונשטפו עם חומר ניקוי רגיל. אם הבד מרגיש שביר, זה אינדיקציה לכך שהבגד טופל בצורה לא נכונה. אין תרופת פלא לבגדי צמר ומשי שנשטפו שוב ושוב עם חומר ניקוי שגוי, יש לפרוש אותם ולהעבירם לתחנת המחזור.

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות