fbpx
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 500ש"חזמן אספקה 3 עד 5 ימי עסקיםמדיניות החזרת מוצר של 14 יום
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 500ש"חזמן אספקה 3 עד 5 ימי עסקיםמדיניות החזרת מוצר של 14 יום
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 500ש"חזמן אספקה 3 עד 5 ימי עסקיםמדיניות החזרת מוצר של 14 יום
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 500ש"חזמן אספקה 3 עד 5 ימי עסקיםמדיניות החזרת מוצר של 14 יום
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 500ש"חזמן אספקה 3 עד 5 ימי עסקיםמדיניות החזרת מוצר של 14 יום

איך לבחור ומה ההבדלים בין המגהצים סיירוס מס.2 וסיירוס מס.3

אם הנכם מתקשים לבחור בין שניהם אנו מקווים שהשוואה מהירה זו תקל על בחירתכם.

סיירוס מס.2 וסיירוס מס.3

למראה לחוץ או טבעי

נתחיל בהבדל המשמעותי ביותר בין שניהם. סיירוס מס' 3 הוא מגהץ היברידי המשלב תכונות של מגהץ ברזל ואדים, המגהץ מצויד בפלטת גיהוץ חמה שמתחממת כמו במגהץ ברזל רגיל.

כמו שאר המגהצים שלנו, סיירוס מס' 3 ירענן ויחליק את הבגדים והטקסטיל שלכם. אבל בניגוד למכשירי אדים אחרים, הוא יכול גם לגהץ את החפתים והצווארונים בלבוש עסקי כדי ליצור מראה לחוץ יותר. 

לשם השוואה, מגהץ האדים של סיירוס מס' 2 מצויד בפיה העשויה פלדת אל חלד, אך היא אינה מתחממת לאותה טמפרטורה כמו סיירוס מס' 3 ולא תשיג את אותו אפקט גיהוץ. יחד עם זאת,  סיירוס מס' 2 הוא עדיין מגהץ אדים חזק ויעיל שיהפוך את הבגדים שלכם לרעננים וללא קמטים.

לאדות / לגהץ ביעילות 

בכל הנוגע לביצועים הכוללים,  סיירוס מס' 3 הוא מגהץ האדים היעיל יותר מבין השניים, הן מבחינת יעילות אנרגטית והן מבחינת איכות האדים. הוא פועל על 1000 ואט בלבד, בעוד שסיירוס מס' 2 פועל על 1500 ואט. באשר ליעילות האידוי, סיירוס מס' 3 מייצר יותר אדים בדקה בהשוואה לסיירוס מס' 2 והוא שודרג לסוג אדים יבשים יותר.

ברוב מגהצי האדים, הבגדים ייעשו מעט לחים בעת האידוי, אך בסיירוס 3 הצלחת הקדמית החמה שלו עוזרת לייבש את הבד במהלך השימוש במהירות.

סיירוס מס.3

אמצעי בטיחות

סיירוס מס' 3 קיבל מספר שדרוגים משמעותיים מבחינת הבטיחות. לדוגמה, הוא יכבה אוטומטית לאחר 30 דקות של חוסר פעילות, כך שאין דאגה אם שכחתם אותו בטעות דולק. הוא גם צויד במתג הפעלה/כיבוי בנוסף לכפתור האידוי, מה שאומר שהוא תמיד יכול להישאר מחובר לחשמל.

לעומת זאת, לסיירוס מס' 2 אין בקרת הפעלה/כיבוי ויש לנתק אותו מיד לאחר השימוש. בשל עיצובו וצורתו, מחזיקים אותו ביד או מניחים אותו אופקית במהלך השימוש ולכן זה דורש תשומת לב רבה יותר. סיירוס מס' 3 מאפשר יותר חופש לנוע תוך כדי האידוי מכיוון שהוא יכול גם לשכב אופקית וגם לעמוד זקוף בפני עצמו.

אביזרים

מבחינת אביזרים, סיירוס מס' 3 כולל כלי גיהוץ לביש שניתן ללבוש כמו כפפה ליד. זה משמש הן כהגנה מפני חום על הידיים והן ככלי מועיל לגיהוץ לחוץ ושטוח. סיירוס מס' 3 מגיע גם עם כיסוי סיליקון ללוחית הגיהוץ וזה מאפשר לארוז את מגהץ האדים לפני שהוא מתקרר לחלוטין.

סיירוס מס' 2 מגיע עם תיק הגנה מפני חום שניתן להשתמש בו גם לאחסון המגהץ ולנסיעות וגם ככפפת גיהוץ. סיירוס מס' 3 לא מגיע עם תיק דומה, אך ניתן לרוכשו בנפרד.

היבט עיצובי

שני המגהצים מעוצבים באסתטיקה סקנדינבית, גיאומטרית ומינימליסטית, אבל ישנם מספר הבדלים ברורים בפרופילים החזותיים שלהם ובצבעים.  סיירוס מס' 3 יכול לעמוד במצב זקוף, בחירה עיצובית  התורמת לחוויית משתמש קלה יותר.

כמו כן הציפוי החיצוני של מגהצי סיירוס התפתח עם הדורות השונים:

הראשון סיירוס מס' 1, בעל ציפוי פלסטיק מבריק. סיירוס מס' 2 שודרג עם ציפוי גומי מט מובהק המעניק לו מראה שקט ונינוח, לסיירוס מס' 3 יש גימור מבריק יותר המשתלב היטב עם העיצוב החדשני והנועז שלו.

 

הכול בפרטים

כעת, לאחר שהראינו את ההבדלים, נרד לפרטים הקטנים המבדילים בין שני המגהצים: 

הנה טבלה עם השוואת המפרטים שלהם:

    סיירוס מס' 2
 מגהץ אדים ידני 
  סיירוס מס' 3
  מגהץ ברזל ואדים
משקל   0.75-0.78 ק"ג   0.86 ק"ג
מיכל מים   90 מ"ל   90 מ"ל
אורך כבל החשמל   1.9 מטר   2.3 מטר
מידות   33 x 15 x 9.5 ס"מ   24.65 x 14 x 8 ס"מ
הספק   1500 ואט   1000 ואט
אחריות   שנה אחת שנה אחת
מתג כיבוי/הפעלה   לא   כן
כיבוי אוטומטי   לא   כן
אפקט הברזל  לא    כן
כיסוי לפיית אידוי   לא   כן
אביזר לגיהוץ   לא   כן
תיק הגנה מחום   כן   לא

סיירוס מס.2

בחירת המגהץ הנכון עבורכם

לסיכום סיירוס מס' 2 הוא מגהץ אדים קל לשימוש ועוצמתי, בעוד שסיירוס מס' 3 שודרג בביצועים כלליים: עיצוב, יעילות אנרגטית ואיכות הקיטור, וכמו כן משלב אדים ופלטת ברזל מתחממת במכשיר אחד.

כל מגהצי האדים במשפחת סיירוס תוכננו להיות קלים, ניידים וקלים לאריזה לנסיעות או בתיק יד. ראוי להזכיר שאם אתם רוצים לגהץ / לאדות כמויות גדולות יותר של בגדים בבית או באופן תעשייתי, מגהצי הקיטור המקצועי סטרטוס או הביתי קומולוס 3 מאובזרים במיכל מים גדול יותר ועשויים להתאים לכם יותר.

אנו מקווה שהשוואה זו סיפקה לכם הבהרות כדי לעזור לכם לקבל החלטה הנכונה לכם.

בהצלחה, וגיהוץ / אידוי שמח!

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך.