נְגִישׁוּת
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים
משלוח מהירדמי משלוח חינם מ 490 שחמשלוח עם עלות 0זמן אספקה 2 עד 5 ימי עסקים

מה ההבדלים בין המגהצים ושאלות נפוצות

אם הנכם מתקשים לבחור בין שניהם אנו מקווים שהשוואה מהירה זו תקל על בחירתכם.

סיירוס מס.2 וסיירוס מס.3

למראה לחוץ או טבעי

נתחיל בהבדל המשמעותי ביותר בין שניהם. סיירוס מס’ 3 הוא מגהץ היברידי המשלב תכונות של מגהץ ברזל ואדים, המגהץ מצויד בפלטת גיהוץ חמה שמתחממת כמו במגהץ ברזל רגיל.

כמו שאר המגהצים שלנו, סיירוס מס’ 3 ירענן ויחליק את הבגדים והטקסטיל שלכם. אבל בניגוד למכשירי אדים אחרים, הוא יכול גם לגהץ את החפתים והצווארונים בלבוש עסקי כדי ליצור מראה לחוץ יותר. 

לשם השוואה, מגהץ האדים של סיירוס מס’ 2 מצויד בפיה העשויה פלדת אל חלד, אך היא אינה מתחממת לאותה טמפרטורה כמו סיירוס מס’ 3 ולא תשיג את אותו אפקט גיהוץ. יחד עם זאת,  סיירוס מס’ 2 הוא עדיין מגהץ אדים חזק ויעיל שיהפוך את הבגדים שלכם לרעננים וללא קמטים.

לאדות / לגהץ ביעילות 

בכל הנוגע לביצועים הכוללים,  סיירוס מס’ 3 הוא מגהץ האדים היעיל יותר מבין השניים, הן מבחינת יעילות אנרגטית והן מבחינת איכות האדים. הוא פועל על 1000 ואט בלבד, בעוד שסיירוס מס’ 2 פועל על 1500 ואט. באשר ליעילות האידוי, סיירוס מס’ 3 מייצר יותר אדים בדקה בהשוואה לסיירוס מס’ 2 והוא שודרג לסוג אדים יבשים יותר.

ברוב מגהצי האדים, הבגדים ייעשו מעט לחים בעת האידוי, אך בסיירוס 3 הצלחת הקדמית החמה שלו עוזרת לייבש את הבד במהלך השימוש במהירות.

סיירוס מס.3

אמצעי בטיחות

סיירוס מס’ 3 קיבל מספר שדרוגים משמעותיים מבחינת הבטיחות. לדוגמה, הוא יכבה אוטומטית לאחר 30 דקות של חוסר פעילות, כך שאין דאגה אם שכחתם אותו בטעות דולק. הוא גם צויד במתג הפעלה/כיבוי בנוסף לכפתור האידוי, מה שאומר שהוא תמיד יכול להישאר מחובר לחשמל.

לעומת זאת, לסיירוס מס’ 2 אין בקרת הפעלה/כיבוי ויש לנתק אותו מיד לאחר השימוש. בשל עיצובו וצורתו, מחזיקים אותו ביד או מניחים אותו אופקית במהלך השימוש ולכן זה דורש תשומת לב רבה יותר. סיירוס מס’ 3 מאפשר יותר חופש לנוע תוך כדי האידוי מכיוון שהוא יכול גם לשכב אופקית וגם לעמוד זקוף בפני עצמו.

אביזרים

מבחינת אביזרים, סיירוס מס’ 3 כולל כלי גיהוץ לביש שניתן ללבוש כמו כפפה ליד. זה משמש הן כהגנה מפני חום על הידיים והן ככלי מועיל לגיהוץ לחוץ ושטוח. סיירוס מס’ 3 מגיע גם עם כיסוי סיליקון ללוחית הגיהוץ וזה מאפשר לארוז את מגהץ האדים לפני שהוא מתקרר לחלוטין.

סיירוס מס’ 2 מגיע עם תיק הגנה מפני חום שניתן להשתמש בו גם לאחסון המגהץ ולנסיעות וגם ככפפת גיהוץ. סיירוס מס’ 3 לא מגיע עם תיק דומה, אך ניתן לרוכשו בנפרד.

היבט עיצובי

שני המגהצים מעוצבים באסתטיקה סקנדינבית, גיאומטרית ומינימליסטית, אבל ישנם מספר הבדלים ברורים בפרופילים החזותיים שלהם ובצבעים.  סיירוס מס’ 3 יכול לעמוד במצב זקוף, בחירה עיצובית  התורמת לחוויית משתמש קלה יותר.

כמו כן הציפוי החיצוני של מגהצי סיירוס התפתח עם הדורות השונים:

הראשון סיירוס מס’ 1, בעל ציפוי פלסטיק מבריק. סיירוס מס’ 2 שודרג עם ציפוי גומי מט מובהק המעניק לו מראה שקט ונינוח, לסיירוס מס’ 3 יש גימור מבריק יותר המשתלב היטב עם העיצוב החדשני והנועז שלו.

 

הכול בפרטים

כעת, לאחר שהראינו את ההבדלים, נרד לפרטים הקטנים המבדילים בין שני המגהצים: 

הנה טבלה עם השוואת המפרטים שלהם:

  סיירוס מס’ 2
 מגהץ אדים ידני 
  סיירוס מס’ 3
  מגהץ ברזל ואדים
משקל   0.75-0.78 ק”ג   0.86 ק”ג
מיכל מים   90 מ”ל   90 מ”ל
אורך כבל החשמל   1.9 מטר   2.3 מטר
מידות   33 x 15 x 9.5 ס”מ   24.65 x 14 x 8 ס”מ
הספק   1500 ואט   1000 ואט
אחריות   שנה אחת שנה אחת
מתג כיבוי/הפעלה   לא   כן
כיבוי אוטומטי   לא   כן
אפקט הברזל  לא    כן
כיסוי לפיית אידוי   לא   כן
אביזר לגיהוץ   לא   כן
תיק הגנה מחום   כן   לא

סיירוס מס.2

בחירת המגהץ הנכון עבורכם

לסיכום סיירוס מס’ 2 הוא מגהץ אדים קל לשימוש ועוצמתי, בעוד שסיירוס מס’ 3 שודרג בביצועים כלליים: עיצוב, יעילות אנרגטית ואיכות הקיטור, וכמו כן משלב אדים ופלטת ברזל מתחממת במכשיר אחד.

כל מגהצי האדים במשפחת סיירוס תוכננו להיות קלים, ניידים וקלים לאריזה לנסיעות או בתיק יד. ראוי להזכיר שאם אתם רוצים לגהץ / לאדות כמויות גדולות יותר של בגדים בבית או באופן תעשייתי, מגהצי הקיטור המקצועי סטרטוס או הביתי קומולוס 3 מאובזרים במיכל מים גדול יותר ועשויים להתאים לכם יותר.

מה ההבדל בין סיירוס 1 ל סיירוס 2

סיירוס 1
פלטת אידוי עשויה פלסטיק
כולל מברשת בד שניתן לחבר לפיית אידוי
בעל גימור מבריק
זמין בשלושה צבעים
מיכל מים – 90 מ”ל
משקל 0,715 ק”ג
מידות 29 X 14.5 X 7 ס”מ
חוט עשוי מבד 1.8 מטר
מייצר 16-21 גרם אדים לדקה
מעוצב בשוודיה – מיוצר בסין

סיירוס 2

פלטת אידוי עשויה מנירוסטה
כולל כפפת הגנה נגד חום המשמשת ככלי במהלך האידוי ותיק אחסון .
בעל גימור מט
זמין בחמישה צבעים
מיכל מים – 90 מ”ל
משקל 0,75-0,78 ק”ג
מידות 33 X 15X 9.5 ס”מ
חוט ארוג 1.9 מטר
מייצר 15 גרם אדים לדקה
מעוצב בשוודיה – מיוצר בסין

מה ההבדל בין סיירוס 2 לסיירוס איקס X
סיירוס איקס X מייצר יותר אדים בדקה בהשוואה ל-סיירוס 2, מה שגורם לחוויית האידוי להיות יעילה יותר. סיירוס איקס X משודרג גם עם מיכל מים שקוף, מה שמאפשר לראות את מפלס המים תוך כדי אידוי ובנוסף הוא מאובזר בלולאת תלייה לאחסון קל.
לסיירוס 2 אין לולאה לתליית המגהץ אך הוא מגיע עם שקית הגנה מפני חום לאחסון המשמשת גם לגיהוץ ככפפה – לסיירוס איקס יש כפפה משלו לגיהוץ.
לשני מכשיר הגיהוץ / אידוי יש נורה קטנה בהירה שהופכת לירוקה כאשר מגהץ האדים מוכן לשימוש ואותה הנורה תהפוך לכתומה ברגע שהמכשיר צריך להתחמם מחדש ולעלות את לטמפרטורה הנכונה.
אתם יכולים להשתמש בשני מכשירי האידוי לאותם סוגי בגדים ואותם טקסטיל מכיוון שהם עדינים כלפי הבד.
שימו לב – אם ברצונכם לאדות משהו עדין, התחלו באידוי עם קצת מרחק מהבד כדי לראות איך הוא מגיב. אתם יכולים להשתמש בשני הדגמים ברציפות במשך כ-30 דקות, ואז אנו ממליצים לתת להם להתקרר.

סיירוס 2

סיירוס X

מה ההבדל בין סיירוס 2 לסיירוס 3

לסיירוס 3 תכונות שהופכות אותו להיברידי – שילוב בין מגהץ אדים ומגהץ ברזל.

לסיירוס 3 יש ראש אידוי עם פלטת אידוי וגיהוץ מתחממת. בסיירוס 2 ראש האידוי עשוי פלדה שאינו מתחמם מעצמו, הוא פשוט מתחמם מהאדים היוצאים ואין לו חום נוסף של פלטה חמה.

סיירוס 3 יכול לעמוד על הידית – את סיירוס 2 יש להחזיק או להניחו אופקית.

סיירוס 3  יש פונקציית כיבוי אוטומטי והוא יכבה את עצמו באופן אוטומטי לאחר 30 דקות של חוסר פעילות. יש לו גם מתג הפעלה/כיבוי בנוסף ללחצן האדים, כלומר הוא תמיד יכול להישאר מחובר לחשמל לשימוש קל יותר. את סיירוס 2 יש לנתק מהחשמל לאחר השימוש מאחר ואין לו בקרת הפעלה/כיבוי או כיבוי אוטומטי.

סיירוס 3 מייצר יותר קיטור לדקה, אם כי הוא פועל על וואט נמוך יותר והוא גם מעט קטן יותר מ-סיירוס 2. מלבד זאת לשניהם יש הבדלים ניכרים בעיצוב ובמראה שלהן.

סיירוס 2

סיירוס 3

מה ההבדל בין סיירוס 3  לסיירוס איקס X ?

סיירוס 3 הוא הכלאה בין מגהץ אדים ופלטה קדמית מתחממת כמו של מגהץ רגיל, אפשרי לעבוד אתו גם על קרש גיהוץ. הצלחת הקדמית תמיד מייצרת חום, והקיטור יוצא החוצה ברגע שאתם לוחצים על כפתור האדים, וכן יש כיבוי אוטומטי לאחר 30 דקות של חוסר שימוש במידה ושאר דולק.

סיירוס X הוא מגהץ אדים בלבד – אין חום בצלחת הקדמית בהשוואה לסיירוס 3 

אך הצלחת הקדמית שלו מתחממת בגלל אדים חמים שיוצאים מחורי פלטת המגהץ, אך אין פונקציית חום מובנית. עם זאת, לדגם זה יש תפוקת אדים גבוהה יותר, שוקל פחות ומצויד במיכל מים שקוף.

ניתן לאחסן את סיירוס 3 בעמידה, בעוד ל-סיירוס איקס X  – יש לולאת תלייה בקצה הידית לאחסון קל.

אתם יכולים להשתמש בשני מכשירי האידוי לאותו סוג של בגדים וטקסטיל מכיוון שהם עדינים מאוד. שימו לב אם ברצונכם לאדות משהו עדין, התחלו באידוי עם קצת מרחק מהבד כדי לראות איך הוא מגיב. 

אתם יכולים להשתמש בשני הדגמים ברציפות במשך כ-30 דקות, ואז אנו ממליצים לתת להם להתקרר בין שימוש לשימוש.

מה ההבדל בין קומולוס 3 הביתי  לסטרטוס 2 המקצועי

קומולוס 3

כולל מתלה

כולל מברשת בד הניתנת לחיבור לפיית האידוי

כולל כפפה להגנה מפני חום

זמין כרגע בשני צבעים – שחור ואפור

בעל שני מצבי אידוי, אחד עם פחות לחץ אדים ואחד עם לחץ אדים חזק יותר

מיכל מים 1.8 ליטר

משקל 5 ק”ג

מידות 32 על 33 על 172 ס”מ

אדים לדקה: מצב 1 מייצר 30 גרם אדים לדקה  / מצב 2  מייצר 38 גרם אדים לדקה

חוט חשמל ארוג 2.5 מטר

1750 ואט

שנה אחריות

מיוצר בסין מעוצב בשוודיה

לאלו שמאדים הרבה בבית, אנו ממליצים על מגהץ האדים הביתי –  קומולוס 3. איכות האדים טובה יותר בהשוואה למגהץ ידני קטן והיא יעילה יותר. המגהץ מגיע גם עם מתלה לקולב.

מלבד המתלה, מגהץ האדים כולל גם כפפה להגנה מפני חום לשימוש בזמן האידוי / גיהוץ, ומברשת בד , המברשת יוצרת מרחק מסוים בין המכשיר לבד, ואנו ממליצים להשתמש בה בזמן אידוי בדים עדינים.

ניתן להשתמש בקומולוס 3 בשני מצבי אדים. מצב 1 מותאם לבדים רגישים ועדינים ומצב 2 מותאם לשאר הבדים , למעט עור וג’מש. קומולוס יתחמם תוך 40 שניות. הידית קלה מאוד לנוחות עבודה ועמידה בחום.

תכולת מיכל המים 1.8 ליטר מים, המספק זרימה קבועה של אדים למשך כשעה. לחץ האדים של הקומולוס אחיד וחזק , יותר ממכשירי הקיטור הידניים שלנו.

ההחלטה איזה ממכשירי האדים מתאים לי לקבל תלויה באיזה סוג של צרכים יש לך. זה מושלם לשימוש ביתי ומשקי בית שעלולים להעלות אדים בתדירות גבוהה יותר.

 

סטרטוס 2

כולל מהדק קמטים

כולל מברשת בד הניתנת לחיבור לפיה

כולל כפפה להגנה מפני חום

זמין כרגע בצבע אחד – שחור

בעל שני מצבי אידוי: מצב 1 עם פחות לחץ אדים / מצב 2 עם לחץ אדים חזק יותר

מיכל מים 3.2 ליטר

משקל 6 ק”ג

מידות 26 על 43 על 165 ס”מ

קיטור לדקה: מצב 1 מייצר 30 גרם אדים לדקה  / המצב 2 מייצר 42 גרם אדים לדקה

חוט חשמל ארוג 2.5 מטר

בעל ארבעה גלגלים יציבים מה שהופך אותו לנייד

1850 ואט

שנתיים אחריות

מיוצר בסין מעוצב בשוודיה

סטרטוס 2 פותח תוך מחשבה על אנשי מקצוע.

הוא משמש אנשים לאידוי על בסיס יומיומי. לקוחות שבדרך כלל מעדיפים את מגהץ האדים המקצועי הם בעלי חנויות שמאדים הרבה בגדים בחנות, רשתות אופנה, סטייליסטים, בתי מלון, תצוגות אופנה וכו’. .(למרות שיש הקונים אותו גם כמגהץ ביתי). סטרטוס הוא מגהץ האדים החזק ביותר שלנו.

לסטרטוס יש פיה עשויה מפלסטיק ותערובת ניילון, חומר עמיד מאוד. הידית מתחת לפיית האידוי עמידה בחום כך שהמשתמשים לא יצטרכו לדאוג לשרוף את הידיים. גוף החימום שבתוך המגהץ עשוי מפליז מוצק. פליז גורם למגהץ להחזיק מעמד זמן רב יותר ומפחית את הסיכון להתחממות יתר. טמפרטורת האידוי מגיעה ל-99 מעלות צלזיוס, והמגהץ מתחמם תוך כדקה. ניתן להשתמש במגהץ עד שעתיים ביום.

מיכל המים מכיל 3.2 ליטר מים ובכך הוא מיכל המים הגדול ביותר שיש לנו והוא מספק 1.5 שעות שימוש רציף. ניתן להשתמש בסטרטוס 2  בשני מצבי אדים: 

מצב 1 משמש עבור בדים עדינים כמו צמר ומשי. ומצב 2 משמש עבור בדים יציבים ועבים יותר. 

אנו ממליצים להשתמש גם במברשת הבד המצורפת המתחברת בקלות לראש האידוי עבור בדים עדינים.. לפני שתתחילו לאדות, אנו מציעים לכם לתכנן מה אתם מתכננים לאדות קודם –  בדים עדינים או קשיחים יותר ? ובהתאם לכך האם להחליט מתי לחבר את מברשת הבד.

עם מהדק הקמטים המצורף, תוכל ליצור בקלות קפלים במכנסיים ובשרוולים כשהבגד תלוי.

לסיום הדברים, זהו מגהץ האדים החזק ביותר שלנו עם גוף חימום ומיכל המים הגדולים ביותר שאנו מציעים. הוא מגיע עם ארבעה גלגלים יציבים המקלים על הניידות. למרות זאת, אנו רוצים להדגיש את החשיבות של שמירה של המגהץ על משטח יציב ושטוח. אם המגהץ נוטה, עלולה להיות דליפה מסוימת- ולא להניח על שטיח.

שאלות ותשובות נפוצות

הסרת אבנית

האם עלי להסיר אבנית מסיירוס איקס X וסיירוס 3  

לא אנו לא ממליצים להסיר אבנית באף אחד מדגמים אלו. שני מגהצי האדים הידניים הללו מאובזרים במלכודות אבנית המקטינות את הסיכון לסתימת אבנית. לכן, אין צורך להסיר אבנית באף אחד מהם. בישראל יש מים קשים, ואנו תמיד ממליצים להשתמש במים מסוננים או מזוקקים לכל אחד ממגהצי האדים שלנו כדי להאריך את חייהם.

סיירוס 3

סיירוס X

הסרת אבנית ממגהצי אדים ידניים – סיירוס 1 וסיירוס 2

אבנית בתוך מגהץ האדים יכולה למנוע מהמים לעבור ולא יופקו אדים. לכן, חשוב מאוד לתחזק את מגהץ האדים ולטפל בו היטב.

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להשתמש במים מזוקקים או מסוננים מתחילת השימוש, זה יאריך באופן קיצוני את חיי המגהץ וישפר את הביצועים לטווח ארוך של המוצר. 

שימו לב שזה רלוונטי גם לסיירוס  1 וגם לסיירוס 2, למרות שלסיירוס 2 יש ציפוי פנימי שהופך אותו לטוב יותר לעמוד בפני אבנית.

אם אתם נתקלים בסתימה ואדים שלא יוצאים, אנו ממליצים להסיר אבנית באמצעות חומץ לבן מכיוון שהוא עדין לחומרי המגהץ ודרך היעילה ביותר להסרה של אבנית. 

השתמשו בחומץ לבן עם לפחות 12% חומצה אצטית. אין להשתמש במסיר אבנית מכיוון שהדבר עלול להזיק למגהץ מבפנים וליצור חומצות חזקות שלא כדאי לשאוף.

להלן תמצאו מדריך בן חמישה שלבים כיצד להסיר אבנית מהמגהץ עם חומץ:

  1. שימו שליש חומץ במיכל המים.
  2. מלאו את שאר המיכל רק במים.
  3. לחצו על לחצן האדים עד שהמיכל יתרוקן (לא על בגדים מכיוון שהוא עלול להכתים), מאחר ויצאו מהחורים שאריות גיר חומות אולי אפילו גם עם ריח לא נעים יש לשמור את ראש האדים מעל כיור כדי למנוע קבלת כתמים על כל רהיט.
  4. מלאו את המיכל שוב במים נקיים בלבד (ללא חומץ הפעם) ולחצו על לחצן האדים עד שמיכל המים יתרוקן שוב כדי להוציא את כל השאריות מהמגהץ (שימו לב לא על בגדים עדיין).
  5. סיימתם – אתם יכולים לחזור להשתמש במגהץ האדים כרגיל.

 ייתכן שתצטרכו לעשות זאת יותר מפעם אחת, עד שתראו שאין יותר שאריות אבנית היוצאות מחורי מגהץ האדים.

איך מסירים אבנית מקומולוס וסטרטוס  – מגהצים עומדים ?

בישראל יש כמות גדולה של אבנית ומינרלים במים, ולכן הצטברות אבנית עלולה בסופו של דבר לסתום את המגהץ שלכם ולפגוע בביצועיו. כדי למנוע את זה, תצטרכו להסיר אבנית ממגהץ האדים, כל 25 שימושים בדיוק כפי שהייתם עושים עם מכונת קפה או כל מכשיר אחר שזקוק למים.

מסירים את המיכל ואת העמוד והצינור – מבריגים אותם החוצה.

מרוקנים את המגהץ ממים דרך יציאת פתח האדים.(אזור ההברגה של הצינור).

ממלאים 50 מ”ל חומץ לבן ו.. 100-200 מ”ל מים חמים באמבטיה המרובעת עליה יושב המיכל.

מטים את המגהץ קדימה ואחורה. בעת הטיה זו, תראו חתיכות חומות של מגנזיום וסידן במים.

מחכים 30 דקות ולאחר מכן שופכים את המים דרך יציאת פתח האדים.

ממלאים מים שוב ושוב, עד שהמים צלולים ולא ניתן לראות יותר חתיכות חומות במים.

מחברים את הצינור בחזרה וממשיכים לעבוד עם המגהץ.

מפלס מיכל המים של מגהצי האדים קומולוס וסטרטוס

מפלס מים מינימלי עבור מגהצי האדים העומדים:

חשוב לזכור שלמגהץ האדים אסור לפעול על מיכל מים ריק. לכן הקפידו תמיד למלא את מיכל המים לפני הפעלת המגהץ וכבו אותו מיד כאשר במיכל נגמרים המים. מפלס המים המינימלי מצוין באמצעות מדבקה על מיכל המים.

למה זה חשוב?

מגהץ האדים לא נועד לפעול על מיכל ריק מכיוון שהגוף חימום זקוק למים כדי ליצור אדים.

סטרטוס המגהץ המקצועי מספק אדים רציפים, ולכן הוא אידיאלי כאשר אתם רוצים לאדות בגדים רבים מבלי למלא מחדש את מיכל המים. לאחר ההפעלה, גוף החימום מתחיל להתחמם על מנת לחמם את המים, והוא נשאר מחומם כל עוד המגהץ מופעל כך שהוא יכול להמשיך לייצר אדים. 

למגהצים סטרטוס וקומולוס אין פונקציית כיבוי אוטומטית, אז אנא זכרו לכבות את מתג ההפעלה כאשר אינכם משתמשים בהם יותר.

מה מותר או אסור לאדות?

עם מגהצי האדים שלנו אתם יכולים לאדות כמעט כל בד. כל מכשירי האידוי שלנו עדינים מאוד, וחלקם מגיעים עם מברשת שתוכלו להצמיד לפיית האידוי כאשר תרצו לאדות בדים עדינים יותר.

סיירוס 3 מגהץ האדים הידני הוא גם עדין מאוד, וניתן להשתמש בו על כל מיני בדים, למרות הצלחת הקדמית המתחממת.

יהיה קל יותר לנו לומר מה לא לאדות:

אנו לא ממליצים לגהץ / לאדות על עור אידוי, זמש, עור PU או כל עור מזויף. כל דבר שאינו עומד במים תמיד טוב כדי להימנע מהאדים או אדים מרחוק. 

האם אני יכול לאדות / לגהץ עור אמיתי, מלאכותי או זמש?

אנו לא ממליצים לכם לאדות עור אמיתי, סינטטי או זמש. 

אין לאדות בדים שבדרך כלל לא אמורים להיחשף למים, זה עלול לגרום לכתמים על הבד. עור עשוי גם להתכווץ מעט.

דמוי עור עשוי מסיבי פלסטיק, ולכן בגדים אלו עשויים בעיקר מפלסטיק. ההרכב של בדים מסוג זה עשוי להיראות שונה ולהשתנות בהתאם ליצרן. זמש מזויף קרוב יותר לטקסטיל בהרכבו, אם כי גם זה עשוי להשתנות הרבה בהתאם ליצרן. לכן, אנו תמיד ממליצים לנסות לאדות חתיכה קטנה מהבד מלכתחילה כדי לראות איך הוא מגיב. כמו כן, נא לשמור על מרחק בין הבד למגהץ הקיטור.

אנא – היו זהירים.

אנו מציעים שבכל פעם שאתם מרגישים לא בטוחים כיצד הבד יגיב לאדים, אנא התחלו באידוי מרחוק על נקודה פחות בולטת של הבגד ותראו כיצד הוא מגיב.

ניתן להשתמש במגהץ האדים גם על:

ריפודים, וילונות, ספות, כריות, אריחים, שמיכות, מצעים וכריות. 

 

מים מזוקקים למגהצים שלנו?

זה אולי נראה מיותר לקנות מים ספציפיים עבור מגהץ אדים, עם זאת, הסוג הלא נכון עלול להזיק.

יש לנו מים מזוקקים המתאימים לכל המגהצים שלנו. אתם יכולים גם בבקבוקי מים מסוננים / מים ממכשיר מים מסנן (המיועדים לשתייה) את שניהם קל למצוא.

אנו מדגישים נקודה זו כי בישראל יש מים קשים = הרבה אבנית ומינרלים, וזה עלול לפגוע במגהץ.

אם אתם נמצאים באזור עם מים רכים, אין דאגה אפשרי להשתמש במי ברז. 

אנו ממליצים גם על מים מזוקקים כאמצעי בטיחות שכן איכות המים יכולה להיות שונה מאוד בין האזורים – אתם עלולים גם להסתכן בכך שכתמי גיר ושאריות יגיעו אל הבגדים שלכם ובמוקדם או במאוחר המגהץ עלול אפילו להינזק לחלוטין.

אם השתמשתם במים קשים עליכם להסיר אבנית מדי פעם מהמגהץ. 

אנא עיינו במדריכי הסרת האבנית שלנו.

 

 STEMERY מתאם לנסיעות / מדינות

אם יש לכם מגהץ אדים עם תקע של האיחוד האירופי – או בריטניה, ניתן להשתמש בה בכל המדינות התומכות בתדר של 220-240 וולט – אותו מתח כמו בשוודיה, בריטניה, ישראל ורוב אירופה. מדינות מסוימות אינן משתמשות באותו מתח או תדר, אז אנא הקפידו לבדוק זאת לפני שאתם נוסעים למקום כלשהו עם מגהץ האדים שלכם.

מגהץ האדים יעבוד מצוין ברוב המדינות עם מתאם, אבל אם תיסעו למדינה המשתמשת בתקן מתח שונה, אז מגהץ האדים לא יעבוד. אם תחברו את מגהץ האדים לשקע עם תקן מתח שונה, הוא עלול לעבוד גרוע או אפילו להינזק ולהתקלקל. 

אנו ממליצים בחום לא להשתמש במוצר אלא אם כן המתח תואם

סביר להניח ששימוש בממיר שנאי לא יעבוד, מכיוון שמגהצי האדים שלנו חזקים מדי להפעלה.

שימו לב שמגהצי האדים  שלנו אינם בעלי מתח כפול, כלומר הם לא יתאימו למתח מקומי או לשקעי חשמל. 

דוגמאות למדינות שבהן מגהצי האדים שלנו לא יעבדו – אפילו עם מתאם:

ארה”ב, מקסיקו, יפן וקנדה.

לחץ גרם אדים / בר לדקה

למה אנחנו לא אוהבים לדבר על לחץ בר ואדים?

בעולם שלנו, ההגדרה של מגהץ אדים טוב לא מסתכמת בלחץ האדים / בר. מה שחשוב הוא עד כמה זרימת האדים יציבה ואיכות הקיטור חמה ויבשה. מכשירי הקיטור הידניים שלנו מייצרים 15-21 גרם אדים קבועים לדקה – זה כדי לגרום למים להחזיק זמן רב ככל האפשר על מיכל אחד בלבד. 

הגרסאות העדכניות יותר של הידניים – סיירוס 3 וסיירוס איקס X מייצרים בסביבות 19-24 גרם אדים לדקה. 

במגהצי האדים העומדים שלנו זרימת האדים מוגדרת ל-42 גרם אדים לדקה במצב 2

במצב 1 זרימת האדים מוגדרת ל 30 גרם אדים לדקה.

אך מה שבאמת חשוב הוא:

עד כמה זרימת האדים יציבה ואיכות האדים חמה ויבשה!

שהקיטור המופק מתפזר באופן שווה במהלך השימוש ולא כמה אדים מייצר בדקה!

מגהץ האדים יהיה לא יעיל אם זרימת האדים תהייה לא אחידה. איכות האדים היא גם מאוד מכרעת. אדים רצופים, אחידים וחמים עדיפים על סתם הרבה אדים. 

השקענו בפיתוח מגהצי האדים המייצרים אדים יבשים וחמים מהסיבה שאז לא צריך כל כך הרבה אדים כדי להגיע לתוצאות הרצויות, ומיכל אחד של מים יחזיק מעמד זמן רב יותר.

פילו 1 מסיר / מגלח סיבים הפסיק לעבוד – מה לעשות ?

לעיתים שאריות עוצרות את המכשיר  מלפעול ולכן צריך לנקותו- במידה ולא הסתדר לאחר הניקוי יש לפנות לשירות לקוחות לעזרה וטיפול 050.9888092

אופן הניקוי

בעיה נפוצה בפילו 1  היא כאשר מוך נתקע מתחת לסכיני הגילוח ומפריע לו לפעול.

במידה והפילו 1 לא מנוקה כראוי, שאריות בד עלולות למנוע מהמכשיר לפעול.

אתם יכולים לפתור זאת על ידי פתיחת המכשיר באמצעות השלבים הבאים:

הבריגו את טבעת מגן הפלסטיק מהמכשיר.

השתמשו במברשת המצורפת כדי להסיר שאריות.

הסירו את הכסוי המחורר המתכתי על ידי הברגתו – הזהרו הלהבים מתחתיו חדים.

הסירו  את יחידת הלהבים בזהירות מבלי לגעת בלהבים מהחלק המרכזי בעזרת החלק החד של המברשת.

בדקו שוב שאין חוטים או שאריות מסובבים סביב ומתחת הזיז המסתובב – עליו מונחים הלהבים.

וכן נקו את הלהבים עם המברשת.

החזירו כל דבר חזרה למקומו בזהירות והמשיכו לעבוד.

שימו לב שהמכשיר הוטען לפעולה.

פילו 2 מסיר  מגלח סיבים הפסיק לעבוד – מה לעשות ?

אם פילו 2 הפסיק לעבוד, יש כמה דברים שכדאי לעבור עליהם כדי לפתור בעיות במכשיר.

הקפידו לרוקן את מכונת הגילוח הבד מידי פעם תוך כדי השימוש, מאחר ובמידה והצטברו הרבה שאריות סיבים, מוך, הם מתאספים  במהירות בין כיסוי ההגנה המתכתי המחורר לבין סכיני הגילוח והלהבים כך שידחפו את המוך מסביב ולא יתנו למוך חדש להצטבר וזה יגרום לפילו 2 לא לפעול ולא להסיר מוך- לכן נקו מידי פעם את המכשיר- יש מברשת קטנה לניקוי  – מצורפת באריזה.

הסירו את סכיני הגילוח ממכסה ההגנה המתכתי ונקו היטב הן את הלהבים והן את הכיסוי וחלל האיסוף.

הקפידו להרכיב את המוצר בצורה נכונה ובסדר הבא:

ראשית, חברו את סכיני הגילוח בתוך כיסוי ההגנה המתכתי – סכיני הגילוח פונים כלפי מטה. לאחר מכן ודאו שיחידת סכיני הגילוח והזיז המסתובב מתאימים כהלכה. בדוק שוב את הזיז המסתובב שהוא ישר ואינו נראה עקום.

אם ה-Pilo לא מורכב בסדר המומלץ, ייתכן שהוא לא יעבוד ביעילות כמו שצריך.

סובבו את המכסה ואת גוף ה-Pilo לכיוונים מנוגדים כדי לוודא ששני החלקים ננעלים זה בזה. אתם תשמעו צליל לחיצה. ודאו ששתי הנקודות מקבילות. אז תדעו שה-Pilo 2 מורכב נכון ומוכן לעבודה.

אתר זה משתמש בcookies. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ולשימוש בcookies במכשיר שלך לצורך הערכת השימוש שלך. לסגור את גוש העוגיות